o firmie

Marka KREBO

Czy Państwo już po zakupach?

Bardzo się cieszymy, że możemy z Wami współpracować.

Każdego dnia nasz zespół dokłada wszelkich starań, by skarpety i rajstopy, które Państwo u nas wybieracie były chętnie kupowane przez Waszych klientów.

Nasza marka zaczyna się od dobrych planów. Lubimy sobie wyobrażać małe, przytulne sklepy, do których z ciekawością zaglądają ludzie i ich radość, kiedy wzrok napotyka na kolorowy rozgardiasz na półce ze skarpetami.

Lubimy też te chwile zakłopotania, kiedy Mamy małych dziewczynek nie potrafią zdecydować, który wzór będzie najpiękniejszy.

Cieszymy się, kiedy nasze skarpety stają się częścią dobrych, radosnych chwil dla bliskich sobie ludzi, którzy nosząc je, okazują sobie dobre uczucia przynależności.

Nasza marka zaczyna się od pasji. Od 1994 roku ciągle projektujemy wyjątkowe wzory i ulepszamy procesy technologiczne. Obserwujemy uważnie rynek i wyłapujemy nowe trendy. Staramy się by nasze skarpety były wytrzymałe i dopasowywały się do potrzeb noszącego. Naturalna, czesana bawełna, którą wykorzystujemy w produkcji musi najlepiej umożliwiać skórze swobodne oddychanie i zapobiegać poceniu. Ciągle podnosimy również jej odporność na przetarcia i utratę koloru.

Oddajemy nasze produkty w Państwa ręce spokojni o ich jakość i zadowolenie kolejnych kupujących. Możemy tak napisać, bo od lat towarzyszą nam w rozwoju te same, dobre wartości, na których zbudowaliśmy naszą markę.

Wartości marki KREBO

1

Jakość

Produkując i rozwijając nasze produkty stawiamy na NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ. Zawsze wybieramy sprawdzonych dostawców przędzy, którzy mają certyfikat Oeko-Tex. Nie akceptujemy półśrodków i nie idziemy na skróty. Staramy się dopracować każdy nasz produkt.
2

Praca zespołowa

Tworzenie skarpetki to praca czysto zespołowa, od projektowania, dobierania kolorów, poprzez produkcję, konfekcjonowanie, na pakowaniu kończąc. W tym procesie uczestniczy wiele osób z różnych działów. Po części każdy z nas jest odpowiedzialny za finalny produkt. Dlatego PRACUJEMY W TEAMIE, nie w pojedynkę. Wzajemnie dzielimy się doświadczeniem i wiedzą. Lubimy tą pracę, przynosi nam ona olbrzymią radość.
3

Rozwój

Chociaż wyprodukowaliśmy miliony skarpet, tysiące różnych modeli, wciąż jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i stale poszukujemy nowych MOŻLIWOŚCI ROZWOJU naszych produktów.

Skontaktuj się z nami