o firmie

Kim jesteśmy?

Chronią nas przed zimnem w chłodniejsze dni, chronią nasze stopy przed otarciami od butów, a przy tym stanowią ciekawe uzupełnienie codziennej stylizacji.

Krebo to kolorowe, polskie skarpetki o unikatowych wzorach, które są wyrazem własnego stylu, oryginalności i poczucia humoru. W ofercie znajdziecie Państwo wersje na każdą porę roku: zarówno z nieco dłuższą nogawką jak i idealne na lato stopki; modele męskie, damskie i dziecięce, a także atrakcyjne zestawy prezentowe dla par, czy rodzin z dziećmi.
Jako doświadczony producent skarpetek, dbamy, aby nasze wyroby były wytrzymałe i dopasowywały się do potrzeb noszącego. Naturalna, czesana bawełna, z której są wykonane, umożliwia skórze swobodne oddychanie i zapobiega poceniu się, a dodatkowo jest odporna na przetarcia i nie traci kolorów. Wszystkie wyroby są projektowane i produkowane od 1994 roku w Krakowie.

Nasze wartości

1

Jakość

Produkując i rozwijając nasze produkty stawiamy na NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ. Zawsze wybieramy sprawdzonych dostawców przędzy, którzy mają certyfikat Oeko-Tex. Nie akceptujemy półśrodków i nie idziemy na skróty. Staramy się dopracować każdy nasz produkt.
2

Praca zespołowa

Tworzenie skarpetki to praca czysto zespołowa, od projektowania, dobierania kolorów, poprzez produkcję, konfekcjonowanie, na pakowaniu kończąc. W tym procesie uczestniczy wiele osób z różnych działów. Po części każdy z nas jest odpowiedzialny za finalny produkt. Dlatego PRACUJEMY W TEAMIE, nie w pojedynkę. Wzajemnie dzielimy się doświadczeniem i wiedzą. Lubimy tą pracę, przynosi nam ona olbrzymią radość.
3

Rozwój

Chociaż wyprodukowaliśmy miliony skarpet, tysiące różnych modeli, wciąż jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i stale poszukujemy nowych MOŻLIWOŚCI ROZWOJU naszych produktów.

Skontaktuj się z nami